Back to Top

مرکز خرید اونیو در بدروم

 

مرکز خرید اونیو در بدروم

این مرکز خرید در می 2013 فعالیت خود را آغاز کرده و از مراکز خرید مجهز و مدرن شهر بدروم می باشد . مسلما یکی از بخش های سفر به بدروم خرید و تهیه سوغات است و مرکز خرید اونیو گزینه ای ایده آل جهت تهیه البسه ترک و سوغات مورد نظر شما خواهد بود . این مرکز خرید شامل 50 باب مغازه ، رستوران های متعدد ، کافی شاپ ، فضای بازی کودکان ، سینما ، سالن بیلیارد ، بولینگ و ... می باشد که مطمئنا از خرید و گشت و گذار در آن لذت خواهید برد .

ادامه مطلب...

مرکز خرید میگروس آنتالیا

مرکز خرید میگروس آنتالیا

مرکز خرید میگروس آنتالیا از فروشگاههای زنجیره ای شناخته شده و بین المللی سوئیسی  در ترکیه است. از این مرکز خرید باشکوه حدود چهارصد و هفتاد فروشگاه در کشور ترکیه وجود دارد و محیطی ایده آل از برندهای معروف و بین المللی، انواع عطر، محصولات کامپیوتری، کفش و البسه و ... است. در شهر آنتالیا از این مرکز خرید شعبه های زیادی وجود دارد اما در ابتدای محدوده کنیالتی یکی از شعبه های بزرگ مرکز خرید میگروس قرار گرفته است و در بین توریستان طرفداران زیادی دارد  . در این مرکز خرید فروشگاه های دیگری هم برای خرید وجود دارد.

ادامه مطلب...

مرکز خرید میدتاون بدروم

مرکز خرید میدتاون بدروم
مراکز خرید زیادی بدروم در سطح شهر گسترده شده اند. صنایع دستی در بدروم بسیار توسعه یافته است. پوشاک چرم، بافتنی ها، منجوق، زینت آلات نقره ای، سوزن دوزی ها و لوازم دکوری تولیدی را می توان در شهر بدروم از فروشگاه ها خریداری کرد. صندلهای بدروم شهرت جهانی دارد. مرکز خرید میدتاون یکی از مراکز ایده آل برای خرید است.

ادامه مطلب...

مرکز خرید سوکه کوش آداسی

مرکز خرید سوکه در کوش آداسی
 به مسافرینی که به کوش آداسی سفرمی کنند توصیه می کنیم حتما از مرکز خرید معروف سوکه دیدن کرده و کالاهای مورد نظر خود را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا تهیه نمایند . مرکز خرید سوکه در جاده بودروم و در فاصله 40 کیلومتری  کوش آداسی قرار دارد . در این منطقه چهار مرکز خرید برای عرضه مستقیم ججناس به مشتریان می پردازند . برخی از برندهای خارجی مثل نایک ، بنتون ، لی وایز و برخی از مارک های مانند ماوی ، کالینز و مودو در این مرکز خرید شعبه دارند . تمام کالاها با قیمت ویژه و تخفیف به مشتریان عرضه می شود.

ادامه مطلب...

خیابان آتاتورک آنتالیا

خیابان آتاتورک آنتالیا

خرید در ترکیه یکی از مهم ترین اهداف سفر گردشگران به شمار می رود در شهر زیبای آنتالیا نیز، بازدید از مرکز خرید خیابان آتاتورک را ازدست ندهید . خیابان آتاتورک در واقع خیابان اصلی شهر بوده و یکی از قدیمی ترین مناطق آنتالیا می باشد که به عنوان مهم ترین مراکز خرید آنتالیا شناخته می شود . در خیابان آتاتورک آنتالیا علاوه بر بوتیک های محلی رنگارنگ شعبه فروش ماوی ، نمایندگی آدیداس ، نمایندگی نایک ، شعبه بزرگ ال-سی- وایکیکی نیز قراردارند و هر سلیقه  و با بودجه ای را راضی خواهد کرد .

ادامه مطلب...

مرکز خرید چیکریکچیلار یوکوشو آنکارا

مرکز خرید چیکریکچیلار یوکوشو آنکارا

گردشگران خوب می دانند که مهیج ترین بخش در سفر ، خرید و تهیه سوغات است . شهر آنکارا نیز از این قضیه مستثنی نبوده و دارای مراکز خرید زیادیست تا بتواند انتظارات گردشگران خارجی را تامین کند  . یکی از بازارهای معروف آنکارا ، مرکز خرید چیکریکچیلار است . بازدید کنندگان از این شهر عموما علاقه دارند از بازارهای قدیمی در "چیکریکچیلار یوکوشو" نزدیک منطقه  اولوس بازدید نمایند .

ادامه مطلب...

بازار ازمیر

ازجمله دیدنی های ازمیر بازار آن است که در زبان محلی آگورا نامیده می شود. این بازاردراصل در دوره حکومت اسکندر بزرگ ساخته شد.اما آنچه که امروز بر جای مانده، به زمانی بر می گردد که این بنای زیبا بعد از یک زلزله ی سهمگین در ۱۷۸ قبل از میلاد مسیح ,تحت حکومت مارکوس اریلیوس دوباره بازسازی شد.

بازار ازمیر

ادامه مطلب...

مرکز خرید سوکه

بدون شک تمام مسافرینی که ترکیه سفر کرده اند از مرکز خرید سوکه کوش آداسی دیدن کرده اند.این مرکز در جاده بودروم و در فاصله 40 کیلومتری شهر کوش آداسی قرار دارد.

مرکز خرید سوکه کوش آداسی

ادامه مطلب...

مرکز خرید کوش

یکی از مراکز خرید ارزان کوش آداسی، مرکز خرید معروف به نام كوش میباشد.این مرکز خرید معروف در محله کاله ایچی کوش آداسی قرار دارد.

مرکزخرید کوش

ادامه مطلب...

صفحه1 از2